La Shadkah - Detieti - Ne eP (CD, Album)

9 thoughts on “ La Shadkah - Detieti - Ne eP (CD, Album)

  1. Hari ini Di Indonesia Dan dunia Di Serang takut luar biasa atas virus corona, Dan takut Akan ekonomi goncang tetapi kami bersyukur atas Tuhan Dan FirmanNya Dan lagu El Shaddai Yang menguatkan, badai pasti reda Dan berlaku, oleh liat kuasaNya Kami melihat Perbuatan tangan Tuhan Yang dahsyat melindungi Kami sehingga walau penyakit berjalan Kami luput Dalam Nama Yesus Dan darah Yesus .
  2. Një video tejet emocionale po qarkullon në rrjetet sociale, teksa tematikë ka të gjitha gratë. Në këtë video tregohet sakrifica dhe dhimbja e çdo nëne për të lindur e rritur një fëmijë, shkruan Gazeta Shneta. Ajo ka marrë me mijëra pëlqime që kur u shpërndarë në rrjetet sociale. /Gazeta Shneta/.
  3. Kemi bërë thirrje që të vini me ne në aksionet tona”. Ai ka deklaruar se gjatë muajit të fundit të Ramazanit, organizata që drejton ka dhuruar për çdo ditë nga një shtëpi për një familje në nevojë. “Në krejt territorin e Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedoni janë ndihmuar mbi familje më .
  4. Një nënë është tronditur kur ka shkuar në shtëpi dhe ka parë që djali i ka shitur të gjitha mobiliet. 41 vjeçari I fiksuar pas lojrave të fatit nuk ka kursyer as orenditë shtëpiake të nënës së tij. Ngjarja ka ndodhur gjatë ditës së djeshme ku 62 vjeçarja A.E., ka kallëzuar djalin e saj 43 vjeç I.E. Ky i [ ].
  5. Listen Majk - Dashni MP3 on Shkarko Muzik Shqip mp3 falas.
  6. Kosova ka marrë një lajm fantastik para ndeshjes ndaj Republikës Çeke në kuadër të kualifikimeve për Euro Ndeshja që zhvillohet më 14 nëntor, ‘Dardanët’ do ta luajnë në udhëtim te çekët, e që do të jetë pothuajse vendimtare për kualifikimet në Kampionatin Evropian. Mediat në Çeki shkruajnë se sulmuesi i Romës që është i [ ]Missing: La Shadkah.
  7. This line-up recorded two albums - “Ne eP” () and “Detieti в общих чертях” (). Music of this period is characterized by uncontrollable polystylistics, citation and humor. The compositions are developing very chaotically, all of this is combined by the love of the band members to different musical universes Missing: La Shadkah.
  8. El Shaddai, El Shaddai, înălțate Adonai, Neschimbat din veșnicii, neschimbat în veci rămâi. El-Shaddai, El-Shaddai, preaiubite Adonai, Te-adorăm în duh și grai, El-Shaddai. Prin iubire ai jertfit ș.
  9. Po përgatitet për ndonjë projekt muzikor ose Elhaida Dani e ka të vështirë të vendosë në qoftë se do të mbajë flokët e saj natyral apo do të bëhet bjonde. Kjo është e vetmja gjë që të vjen ndërmend nisur nga imazhet që këngëtarja ka publikuar së fundmi. Në foton e parë këngëtarja shfaqej totalisht bjonde. Këngëtarja ka zbuluar dje të vërtetën e flokëve të.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *